O nas

Kilka słów o nas

Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla osób prywatnych, przedsiębiorstw, firm i instytucji.

Naszą firmę wyróżnia profesjonalizm, który poparty jest specjalistycznym przygotowaniem oraz wieloletnim doświadczeniem w branży.

Dodatkowo jesteśmy firmą, która specjalizuje się w urządzeniach produkowanych przez różnych producentów takich jak m.in.: Samsung, Bosch, Sony, GeoVision, AXIS, LC Security, VIVOTEK, QNAP, Roger, ACTi, Edimax, Linksys, HIKVision, HQVision i innych.

Nasi specjaliści zostali profesjonalnie wyposażeni. Mają już za sobą realizację około tysiąca projektów instalacji kamer, rejestratorów oraz całych infrastruktur sieci monitoringu wizyjnego i systemów alarmowych.

Na Twoje zlecenie zaprojektujemy dla Ciebie system, który idealnie sprawdzi się w Twojej firmie, domu, na działce czy w centrum handlowym.

Czym jeszcze się zajmujemy?

Wśród naszych specjalności poza instalacjami znajduje się sprzedaż detaliczna i hurtowa, a także projektowanie systemów na indywidualne zamówienie oraz szerzenie wiedzy i umiejętności w zakresie profesjonalnych systemów bezpieczeństwa.

Sprzedaż detaliczna i hurtowa systemów bezpieczeństwa

Współpraca z dostawcami z całego świata, w tym w większości z samymi producentami, pozwala nam oferować klientom doskonałej jakości produkty w najniższych cenach.

Projektowanie systemów dozoru

Nasi doradcy dla każdego z klientów projektują system na miarę ich oczekiwań.

Montaż kamer przemysłowych

Zainstalujemy i skonfigurujemy kamery przemysłowe zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia dla Instalatorów oraz osób, które przygotowują się do podjęcia zawodu Instalatora systemów telewizji przemysłowej oraz systemów alarmowych.

Serwis

Świadczymy wysokiej jakości usługi serwisowe w zakresie naprawy pogwarancyjnej elektroniki.

Opieka

Oferujemy profesjonalną opiekę nad systemem kamer przemysłowych, systemem alarmowym, systemem przeciwpożarowym, systemem kontroli dostępu i czasu prazy oraz systemem kina domowego po okresie gwarancyjnym.